موضوعات
آمار وبلاگ
  • تعداد بازدیدکنندگان: 89440
Area Download
دانلود برنامه - بازی - ترفند کـامپیوتر - انتی ویروس - برنامه موبــایـل ...
صفحه نخست             نسخه موبایل            عناوین مطالب            تماس با من

با وایبر برای ویندوز۷ شما می توانید تماس، چت ،ارسال  SMS (همگی) به صورت کاملا رایگان با دوستانی که برنامه وایبر بر روی گوشی همراه شان نصب هست انجام دهید. این برنامه همچنین از تماس های ویدئویی با کیفیت عالی پشتیبانی می کند و این کار برای کابران به آسان ترین شکل ممکن انجام می شود . با نصب این برنامه شما میتوانید از طریق کامپیوتر خود از برنامه viber بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.همچنین این نرم افزار از طریق VoIp در کامپیوتر شما به راحتی کار می کند. اول از همه، شما باید Viber رادر گوشی هوشمند خود(قابل دسترس برای آی فون، آندروید، شاه توت، سیمبین و ویندوز) نصب کنید. پس از آن، می توانید بر کامپیوتر خود نصب واجرا نمایید.

بعد از نصب این برنامه در گوشی و سپس در ویندوز، پیدا کردن همه مخاطبین تلفن شما که از وایبر استفاده میکنند به صورت خودکار و همزمان انجام می شود.همچنین استفاده این برنامه برای ویندوز بدون نیاز به پیکربندی است و از همان لحظه که نصب کردید میتوانید بلافاصله از تماس گرفتن رایگان و دیگر امکانات آن از طریق volp با همه دوستانی که وایبر دارند استفاده کنید.

همچنین Viber برای ویندوز تماسهای ویدیئوی که به صورت گروهی انجام میشود(حتی اگر بیش از ۱۰۰ شرکت کننده داشته باشد) پشتیبانی میکند.


 


12.47 MB :حجم

دانلود